• טרי
rip:60 חדר כושר וכושר די. וי. די

rip:60 חדר כושר וכושר די. וי. די

דירוג:
ILS 32.94

סחורה
במלאי

rip : 60 כושר בבית השעיה מאמן
שמציעות מושעה סיבוב, rip : 60 מאלצת את הגוף לייצב ולאזן לאורך האימון שלך מקסימלית הפעלת שרירים.אתה לא רק לרדת במשקל, לחזק את השרירים, אבל אתה תגדל גמישות, כוח וסיבולת.עם זאת האולטימטיבי בבית אימון המערכת, אתה לגמרי להפוך את הגוף שלך תוך 60 ימים!
כולל : rip : 60 8 רצועות אימון Dvd rip : 60 לרצים DVD rip : 60 ניילון תיק נשיאה ג 'יליאן מייקלס שמן שגרסת ה-DVD ג' ורג ' סנט פייר שריר רזה DVD rip : 60 כוח יוגה אימון DVD 60 יום מדריך תזונה
8 אימון Dvd : ה-rip : 60 אימון Dvd ליצור 8 שבועות, מדעית נועד ההתקדמות של תנועות מוחלטת, סה " כ-הגוף השינוי.שבועות 1 עד 4 להתמקד כוח.אתה תלמד את המהלכים הנכונים, להגדיל את כוח הסיבולת.די. וי. די 5 עד 8 למקד את כוח כללי.אתה ' ll לפתח מדהים כוח סיבולת עם חומר נפץ מהלכים שיגבירו הפעלת שרירים.
60-יום תזונה מדריך : דלק הגוף שלך עם 60-יום תזונה מדריך.זה מלא טעים, בריא, קל להכנה מתכונים שהולכים יד ביד עם תכנית אימון.אתה תקבל בדיוק את מה שאתה צריך כדי להרגיש נפלא ולקבל את המרב לקרוע שלך : 60 אימונים.
הקיר תרשים תרגיל המדריך : לקבל צעד-אחר-צעד הדרכה על תרגילים ספציפיים עם קיר תרשים.עוצב על ידי מאמן אישי מוסמך, תקבל את המומחיות שאתה צריך כדי למקסם את rip : 60 זמן אימון!
תיק הנסיעות המושלם עבור נסיעות, ניילון זה תיק הנסיעות בקלות חנויות לקרוע : 60. זה מוכן בשביל אימון אינטנסיבי לכל מקום שאתה הולך!
אחריות : rip : 60 מוגן מוגבלת ל-90 יום אחריות.
קיבולת משקל : rip : 60 מסוגל לאירוח של עד 300 קילו.
.

מפרטים מפורטים

תוספות מוצרים

התראות

הזן את האימייל שלך כדי להירשם ולקבל את ההצעות והאפשרויות הטובות ביותר מהחנות שלנו. אנחנו אף פעם לא שולחים דואר זבל. המחירים הטובים ביותר והבחירה המצוינת המובטחת.