• טרי
20 רגל (6 מ') High Speed HDMI זכר זכר עם Ethernet שחור (20 מטר/6.1 מטר) תומך 4K 30Hz, 3D, 1080p ו-Audio Return ED702922 (3

20 רגל (6 מ') High Speed HDMI זכר זכר עם Ethernet שחור (20 מטר/6.1 מטר) תומך 4K 30Hz, 3D, 1080p ו-Audio Return ED702922 (3

דירוג:
ILS 29.10

סחורה
במלאי


HDMI Ethernet Channel - כבל HDMI מוסיף נתונים הערוץ חיבור HDMI, מה שמאפשר מהירות גבוהה, דו-כיוונית.
תכונות עיקריות :
רזולוצית 1080p.הם אחורה תואם את כל הגרסאות הקודמות.
זה UPC הוא סימן מסחרי תחת e Dragon בע " מ.ערוץ אודיו חוזר 3 D - 3 D הוא השיגעון האחרון הן עבור קולנוע ביתי ומשחקים.
4 K - 4 K, רזולוציה 3840 x 2160 פיקסלים @ 24 Hz.HDMI הוא רק כבל זה ניתן להעביר ללא דחיסה high-definition video ורב ערוץ אודיו דיגיטלי ברזולוציות גבוהות מ-1080p.תמיכה 4 K מאפשר HDMI ממשק להעברת תוכן דיגיטלי על אותה רזולוציה כמו המדינה-of-the-art דיגיטלי קולנוע מערכות בשימוש הרבה בתי קולנוע.
ערוץ אודיו חוזר החדש - מפרט מוסיף אודיו ערוץ זה יהיה להפחית את מספר כבלים הנדרשים כדי לספק אודיו """"במעלה הזרם"""" מן הטלוויזיה של מקלט/V עבור עיבוד ופלייבק.כבלי HDMI נוח כי הם לא יאפשרו העברת אודיו דיגיטלי ווידאו ב כבל יחיד, המתיר פחות מבלבל הבלגן של החוטים, מנקה מרכז בידור.כל הפרה ידווח ללא שום אזהרה מוקדמת.במקרים בהם טלוויזיה תכונות פנימי מקור תוכן, כגון מובנה טיונר או נגן DVD, את ערוץ אודיו חוזר מאפשר את הטלוויזיה כדי לשלוח את נתוני שמע נגד הזרם מקלט/V באמצעות כבל HDMI, ומבטל את הצורך של כבל נוסף.הם אחורה תואם את כל הגרסאות הקודמות.
4 K תמיכה ברזולוציה החדשה - מפרט מאפשר HDMI התקנים לתמיכה גבוהה מאוד HD החלטות, ביעילות ארבע פעמים ברזולוציה של 1080p המכשיר.צבע High Definition Audio - HDMI תומך מגוון רחב של high definition audio סוגים, כולל SA-CD, DVD-Audio, DTS-HD Master Audio, ו-Dolby True HD.
צבע עמוק - עמוק צבע תכונה מספק מינימום של 8 סיביות לכל צבע יסוד (24-סיביות בסך הכל), מתן עבור סכום כולל של מעל 16 מיליון וריאציות צבע.מכשירים מחוברים כוללים תכונה זו יכול לשלוח ולקבל נתונים באמצעות 100 Mb/sec Ethernet, מה שהופך אותם באופן מיידי מוכן לכל מבוסס IP יישום.

מפרטים מפורטים

תוספות מוצרים

התראות

הזן את האימייל שלך כדי להירשם ולקבל את ההצעות והאפשרויות הטובות ביותר מהחנות שלנו. אנחנו אף פעם לא שולחים דואר זבל. המחירים הטובים ביותר והבחירה המצוינת המובטחת.